Czy wiesz, że… Qlik udostępnia ZA DARMO platformę Qlik Sense Business (Cloud) dla każdej Uczelni, która chce prowadzić zajęcia z tego systemu? 💥 Nazywa się to “𝗧𝗵𝗲 𝗤𝗹𝗶𝗸 𝗔𝗰𝗮𝗱𝗲𝗺𝗶𝗰 𝗣𝗿𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺” . W Polsce dołączyło już 18 jednostek 🏫. Jak na blisko 350 uczelni to ciągle ułamek.

Wnioski o dostęp są rozpatrywane bardzo szybko. Sprawdziłem to na własnej skórze. W minioną sobotę stanąłem po drugiej stronie biurka w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Dzięki temu mogliśmy wraz ze słuchaczami studiów podyplomowych z Inżynierii Danych poznać jeden z najnowocześniejszych systemów wizualizacji i przetwarzania danych na świecie 📊.

👩‍🎓 Studenci mogą przygotować projekt na zaliczenie, jak i przez kolejne 12 miesięcy dogłębnie poznać możliwości Qlika i zaproponować jego zastosowanie w swoich środowiskach pracy.

Prócz tego dostają dostęp do platformy e-learningowej. 🎓

Koszt dla 50 użytkowników, z licencją roczną QS Cloud to 18 000 USD, nie doliczając jeszcze e-learningu. W ramach programu nic nie płacisz!!

Jeden minus tych zajęć. Straciłem głos….😶 Doceniam jeszcze bardziej zatem każdy fach, który nim służy!

Jeśli pracujesz na uczelni lub jesteś studentem czy developerem, który planuje nieść kaganek oświaty Qlikowej – odezwij się, 𝐩𝐨𝐦𝐨𝐠ę 𝐂𝐢 𝐰𝐞 𝐰𝐝𝐫𝐨ż𝐞𝐧𝐢𝐮 𝐢 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐢𝐠𝐮𝐫𝐚𝐜𝐣𝐢 𝐭𝐞𝐠𝐨 𝐏𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦𝐮. 👈👈👈

WIĘCEJ: https://www.qlik.com/us/company/academic-program

ps. Na portalu LinkedIn zamieściłem taki sam wpis. DZIĘKI 💚 za każde polecenie 👍 i podzielenie się dalej tą informacją. Im więcej osób się dowie, tym większa szansa na popularyzację Qlika na naszym rodzimym rynku.

The Qlik Academic Program