Qlik Qonnections 23-26.04.2018, Orlando – oficjalna coroczna konferencja firmy Qlik organizowana w Orlando na Florydzie. To wydarzenie gromadzi partnerów firmy, klientów, specjalistów, razem ponad 3 000 osób. Co prawda wejściówka trochę kosztuje bo $1,495 ale program zapowiada się wyjątkowo ciekawy poruszając w ramach ponad 250 sesji takie zagadnienia jak: big data, machine learning, Qlik API, Qlik bot, hybryda chmurowa czy też geoanaliza. O wydarzeniu pisaliśmy również w zeszłym roku: link. W ramach konferencji można podejść do egzaminów z certyfikacji QlikView lub Qlik Sense w promocyjnej cenie $1oo (standardowo $250).

Oficjalna strona wydarzenia: www.qlikqonnections.com


Master Summit for Qlik 3-5.04.2018, Praga – 3 dni mocno developerskie, taki zastrzyk wiedzy, dobrych praktyk i inspiracji co i jak można zrobić w Qliku. Sesje prowadzą guru-Qlikowe: Rob Wunderlich, Barry Harmsen, Oleg Troyansky czy Bill Lay. Koszt udziału jest dość znaczny: $2,400 za rejestrację do 2 marca, a po nim $2,700 (bez kosztów zakwaterowania).

Oficjalna strona wydarzenia: http://masterssummit.com


Czekamy również na inne wydarzenia jak: coroczna wirtualna konferencja Qlika, Qlik Sense Tour (prezentacje i warsztaty w różnych miastach). Będziemy na bieżąco informować o tych wydarzeniach.

Konferencje Qlik w 2018 roku